Portrét Davida Stypky


Portrét Davida Stypky

Nový portrét už visí v hudebním klubu Stoun ve Frýdku. Je to portrét skvělého a jedinečného zpěváka Davida Stypky, který nás bohužel předčasně opustil.

před 11 měsíci

Vzpomínka na Davida Stypku

 

Portrét skvělého a jedinečného zpěváka Davida Stypky, který nás předčasně opustil, už zdobí interiér hudebního klubu Stoun ve Frýdku-Místku.

Bohužel jsem se s Davidem nestačil seznámit osobně, ale navštívil jsem pár jeho koncertů a vždy jsem byl ohromen. Jeho jedinečný hlas a projev v kombinaci se skvělou kapelou Bandjeez byl prostě super. Zejména jsem si užíval i to, že mu vždy bylo na koncertech rozumět. Většina zpěváků s tím má obrovské problémy. Nevýrazný hlas přehlušený množstvím nástrojů a člověk pak nerozumí ani slovo. To ale nebyl Stypkův případ. Jeho hudba je skvělá a baví mě dodnes a proto jsem byl rád, když mě oslovil majitel hudebního klubu Stoun, abych namaloval Davidův portrét. V minulosti jsem již do tohoto klubu namaloval přes 10 hudebních portrétu slavných zpěváků. (Vidět je můžete i na tomto webu v sekci portréty.) Jako pocta Davidovi byl mezi tyto legendy nyní dodán i jeho portrét a snad v každém, kdo mají rádi jeho hudbu nebo ho znali i osobně, vzbudí pěknou vzpomínku.

 

 

 

+ RIP

See more news